Укр

Рус

Центри пластичної хірургії

Варіанти обслуговування

Способи оплати

Час роботи

Станція метро

Пластична хірургія

Показати більше

Тип закладу

Мед Сіті

Мед Сіті

вулиця Павлівська, 26/41, Київ, 01135

Лук’янівська

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 044 358 55 00

Веб-сайт

Coolaser Clinic

Coolaser Clinic

вулиця Євгена Коновальця, 32 Б, Київ, 01133

Печерська

Закрито  /  Завтра: 10:00-19:00

+38 068 938 03 03

Веб-сайт

LaserOne

LaserOne

вулиця Князів Острозьких, 46/2, Київ, 02000

Печерська

Відкрито  /  Сьогодні: 10:00-21:00

+38 044 360 81 31

Веб-сайт

KAMINSKYI CLINIC

KAMINSKYI CLINIC

вулиця Михайла Драгомирова, 9, Київ, 01103

Звіринецька

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-20:00

+38 096 103 99 99

Веб-сайт

Найкращі центри пластичної хірургії у Києві

Сучасні центри пластичної хірургії надають широкий спектр послуг, спрямованих на корекцію зовнішності, відновлення пошкоджених тканин і як наслідок, покращення якості життя та підвищення самооцінки.

Особливості сучасних центрів пластичної хірургії у Києві

Пластична хірургія у Києві нині переживає пік свого розвитку. Клієнти сучасних клінік можуть розраховувати на такі переваги:

1. Широкий спектр послуг. Найкращі центри пластичної хірургії в Києві ціни пропонують приємні, а послуги - найрізноманітніші: ліпосакцію, ринопластику, черевну пластику, зміну розміру грудей, ліфтинг та інші види пластичних операцій.

2. Індивідуальний підхід. Найкращі пластичні хірурги враховують індивідуальні особливості та побажання пацієнта, розробляючи персоналізований план корекції зовнішності.

3. Використання інноваційних технологій. Багато клінік використовують передові технології та сучасне обладнання для проведення пластичних операцій, що сприяє отриманню чудових результатів.

4. Естетика та безпека. Краще пластичні хірурги забезпечують дотримання високих стандартів естетики, максимальної безпеки тканин і гарантують безпеку процедур.

Послуги, що надаються центрами пластичної хірургії у Києві

Найкращі центри пластичної хірургії в Києві ціни пропонують оптимальні, та надають такі процедури:

1. Пластична хірургія особи: ринопластика, отопластика, фейсліфтинг, броуліфтинг, підтяжка шкіри обличчя.

2. Корекція фігури: ліпосакція, абдомінальна пластика, бразильська підтяжка сідниць, зменшення та збільшення грудей, зменшення об'єму живота, стегон, сідниць, рук та ніг.

3. Відновна хірургія: пластика після видалення пухлин, відновлювальні операції після травм та опіків, реконструктивна мамопластика.

4. Чи не інвазивні косметологічні процедури: ін'єкційна косметологія, використання філерів, ботокс, лазерні процедури.

Ціна клініки на послуги залежить від виду та складності процедури.

Як вибрати центр пластичної хірургії

Вибираючи клініку, уважно вивчіть найкращі центри пластичної хірургії у Києві відгуки та зверніть увагу на наступні фактори:

1. Професіоналізм пластичного хірурга. Перевірте кваліфікацію та досвід роботи лікаря, сертифікацію, рівень підготовки, ознайомтеся з фото та відео робіт лікаря.

2. Репутація та відгуки. Прочитайте найкращі центри пластичної хірургії у Києві відгуки інших пацієнтів, вивчіть позитивний та негативний досвід перебування у центрах пластичної хірургії у Києві.

3. Подивіться, яку ціну клініка виставляє на обрану послугу. Надто низька ціна в порівнянні з цінами в інших медичних центрах має насторожити.

4. Обладнання та технології. Переконайтеся в наявності найновішого якісного обладнання, а також у використанні найсучасніших методик та процедур.

5. Індивідуальна консультація пластичного хірурга. Проведіть зустріч із пластичним хірургом для обговорення ваших проблем, особливостей зовнішності та побажань, а також отримання рекомендацій та планування операції.

Досвідчений лікар зможе об'єктивно оцінити ситуацію та сказати, чи дійсно клієнту потрібне те чи інше хірургічне втручання. Пластичні хірурги в найкращих клініках Києва ніколи не рекомендуватимуть ту процедуру, яка не потрібна клієнту насправді.

На цій зустрічі ви зрозумієте, чи виникла у вас довіра до лікаря.