Укр

Рус

Про компанію

Smart Info

Місія компанії – це збереження часу наших клієнтів.
Місія можлива завдяки наступним чинникам.

Швидкість

Наша команда постійно працює над тим, щоб користувачі платформи мали змогу у найкоротші терміни знайти необхідну їм інформацію. Більшість найпопулярніших запитів виконуються в один клік. Цей підхід удосконалюється щодня. Також команда постійно працює над удосконаленням сервісу для партнерів. Це швидкість реєстрації закладу, оперативність реагування на потреби клієнта та відсутність сталих бюрократичних процедур.

Зручність

Сервіс SMART INFO надає інструменти, які дозволяють не витрачати час на виснажливий інтернет-серфінг у пошуках потрібної інформації. Удосконалена система пошуку забезпечує можливість швидко та легко знайти потрібний заклад і зв’язатися з ним у будь-який спосіб. Партнерам надається можливість надати інформацію про переваги свого закладу та забезпечити зручний зв’язок з потенційними клієнтами.

Нічого зайвого

Сервіс розроблено за принципом «необхідно і достатньо». Всі алгоритми оптимізовані таким чином, щоб користувач був позбавлений необхідності витрачати час на безліч зайвих рухів. Вся необхідна інформація перед очима і ніщо не відволікає від поставленої цілі. У разі, якщо користувачу необхідна більш детальна інформація про заклад, сервіс надає можливість її отримати без зайвих зусиль.

Актуальність каталогу

Ми постійно поповнюємо каталог та ретельно стежимо за актуальністю інформації про заклади. Якщо ви не знайшли свій заклад в нашому каталозі, просто напишіть нам.