Укр

Рус

Солярій

Способи оплати

Час роботи

Станція метро

Тип закладу

NeoVita

NeoVita

вулиця Анни Ахматової, 32/18, Київ, 02000

Осокорки

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 068 727 03 93

Веб-сайт

Avantage

Avantage

вулиця Прорізна, 10, Київ, 02000

Золоті ворота

Відкрито  /  Сьогодні: 08:00-22:00

+38 067 509 58 18

Веб-сайт

Wizard

Wizard

вулиця Анни Ахматової, 30, Київ, 02000

Позняки

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 067 555 99 33

Веб-сайт

Найкращі солярії у Києві

Рівна і гарна засмага - це не тільки красиво, але й корисно для здоров'я. Сонячні промені допомагають організму виробляти вітамін D, який зміцнює кісткову систему та імунітет. Однак в умовах українського клімату навряд чи вдасться зберегти золотисту засмагу цілий рік. На допомогу приходять найкращі солярії у Києві— безпечний і ефективний спосіб залишатися засмаглим і привабливим у будь-яку пору року.

Крім засмаги, у найкращих соляріях у Києві можна отримати додаткові послуги:

- нанесення підсилювача засмаги перед сеансом;

- послуги косметолога;

- процедури догляду за тілом - обгортання, масаж;

- продаж професійної косметики;

- оренда рушників та халатів.

На сайті SmartInfo можна знайти великий вибір соляріїв з обладнанням останнього покоління для отримання ідеальної засмаги. Кращі солярії пропонують кабіни вертикального і горизонтального типу, а також гібридні конструкції.

Горизонтальні солярії являють собою кушетку з розташованими зверху лампами. Вони дозволяють поступово засмагати з усіх боків і забезпечують максимальний комфорт під час сеансу.

Вертикальні кабіни імітують природне сонячне випромінювання, в них можна контролювати інтенсивність засмаги на різних ділянках тіла. Вертикальні конструкції більш ефективні для засмаги на обличчі та тілі одночасно.

Вибрати заклад та ознайомитися з інформацією з послуг можна на сайті Найкращі заклади Києва в один клік.

Особливості відвідування соляріїв

Найкращі солярії у Києві пропонують індивідуальні програми засмаги.

Перед відвідуванням закладу важливо проконсультуватися з фахівцем щодо очікуваних результатів, протипоказань та підготовки до процедур. Фахівець допоможе підібрати оптимальний режим засмаги, враховуючи тип шкіри клієнта та особливості організму. Це дозволить досягти бажаного відтінку шкіри без шкоди здоров'ю.

Спеціалісти солярію розроблять клієнту індивідуальний план відвідувань із зазначенням часу сеансів, рекомендованої косметики та інших нюансів. Дотримуючись цієї програми, ви можете насолоджуватися рівномірною і стійкою засмагою протягом усього року.

Щоб зберегти результат засмаги якомога довше, дуже важливо правильно доглядати шкіру після сеансу. Рекомендується використовувати спеціальні косметичні засоби зі зволожуючою та поживною дією. Вони запобігають лущенню та зневодненню шкіри, подовжують стійкість засмаги.

Найкращі солярії у Києві дбають про безпеку та комфорт клієнтів, тому все обладнання та косметика сертифіковані та відповідають прийнятим стандартам якості.

Всю необхідну інформацію про найкращі солярії у Києві можна знайти на сайті Найкращі заклади Києва в один клік, ознайомитися з цінами, відгуками та умовами надання послуг.

Як вибрати солярій

Ознайомитися з інформацією про столичні салони для засмаги, цінами та відгуками можна на сайті Найкращі заклади Києва в один клік. Зробити правильний вибір салону допоможуть такі рекомендації:

1. Вивчіть відгуки та репутацію закладу на сайті SmartInfo або інших інтернет ресурсах.

2. Зверніть увагу на потужність ламп та їх тип. Чим вища потужність, тим швидше можна отримати засмагу. Але важливо дбайливо ставитися до шкіри і не травмувати її, адже не кожен тип шкіри може без шкоди витримувати вплив потужних ламп.

3. Перевірте вентиляцію для комфорту під час сеансу.

4. Оцініть чистоту та дотримання стандартів гігієни у приміщенні.

5. Важливим є професіоналізм персоналу, який повинен мати профільну освіту, достатній досвід роботи та сертифікацію.

Вибрати найкращі солярії, ознайомитися з цінами на послуги та відгуками можна на сайті SmartInfo.