Укр

Рус

Брови та вії

Варіанти обслуговування

Способи оплати

Час роботи

Станція метро

Показати більше

Брови та вії

Згорнути

Тип закладу

Показати більше
PIED-DE-POULE

PIED-DE-POULE

вулиця Богдана Хмельницького, 19/21б, Київ, 01030

Золоті ворота

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 097 971 51 51

Веб-сайт

PIED-DE-POULE

PIED-DE-POULE

вулиця Шота Руставелі, 20, Київ, 01001

Палац спорту

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 067 165 45 45

Веб-сайт

Premium Aqua SPA

Premium Aqua SPA

Дніпровська набережна 26і, Київ, 02132

Осокорки

Відкрито  /  Сьогодні: 09:00-21:00

+38 067 236 22 22

Веб-сайт

Де зробити брови та вії у Києві

Красиві брови та вії здатні значно покращити зовнішній вигляд та імідж. Косметологічні послуги з догляду за бровами та віями - це процедури, спрямовані на покращення зовнішнього вигляду брів та вій, та їх оздоровлення.

На сайті Найкращі заклади Києва в один клік ви знайдете безліч салонів, які надають такі послуги з догляду за бровами та віями:

Укладання брів. Процедура, яка допомагає зафіксувати брови у бажаному вигляді, з використанням спеціальних інструментів та косметичних засобів. Процедура особливо актуальна для тих, хто має брови, які ростуть хаотично.

Ламінування брів та вій: процедура, яка полягає в обробці брів та вій спеціальним ламінуючим засобом і допомагає зробити їх більш виразними, блискучими та гладкими, та надати їм бажаної форми.

Корекція брів: зміна форми, густоти, кольору, інтенсивності фарбування брів для досягнення більш природного та привабливого вигляду.

Видалення старого татуажу брів. Дозволяє видалити небажані наслідки невдалого татуажу брів.

Фарбування брів та вій. У тому числі безаміачне фарбування, при якому не використовується аміак, що дозволяє не псувати структуру волосків, зберігаючи їх здоровими та блискучими.

Нарощування вій. Процедура, яка допомагає збільшити довжину та густоту вій за рахунок прикріплення додаткових штучних волосків. Нарощування вій може бути виконане різними техніками, такими як класична, 2D, 3D.

Зняття нарощених вій. Процедура, яка допомагає видалити нарощені вії.

Ці та інші процедури за приємними цінами ви зможете зробити у салонах столиці, а вибір закладу легко можна здійснити на сайті SmartInfo. На ресурсі ви знайдете відгуки клієнтів, локації, детальні описи послуг та умови їх надання.

Як обрати салон?

Не знаєте, де саме зробити брови та вії за вигідними цінами?

Для вибору салону для догляду за бровами та віями рекомендується враховувати такі фактори:

1. Відгуки та рейтинг. Прочитати відгуки про салон та його фахівців можна на сайті Найкращі заклади Києва в один клік, а також дізнатися про рейтинг салону. Це допоможе оцінити якість послуг та рівень довіри клієнтів.

2. Кваліфікація спеціалістів. Слід переконатися, що фахівці салону мають відповідну кваліфікацію, сертифікацію та достатній досвід у галузі косметології. Перед бронюванням послуги проведіть консультацію з майстром, щоб уточнити бажаний результат та дізнатися про подробиці процедур.

3. Санітарно-гігієнічні норми. Потрібно переконатися, що салон дотримується всіх санітарно-гігієнічних норм і використовує високоякісну косметику для процедур.

4. Ціни та спектр послуг. Порівняйте ціни на послуги в різних салонах і оберіть той, який пропонує оптимальні для вас послуги з догляду за бровами та віями.

5. Доступність. Вибирайте заклад, розташований у зручному для вас місці, з гарною транспортною доступністю.

6. Спеціалізація. Краще вибрати салон, який спеціалізується саме на процедурах по догляду за бровами та віями.

Зверніть увагу, що кожен салон має свої унікальні особливості та послуги, тому рекомендується вивчити характеристики кожного закладу окремо перед бронюванням послуги. У цьому вам допоможе ресурс SmartInfo.

Переваги послуг для вій та брів

На сайті Найкращі заклади Києва в один клік ви можете вибрати ідеальне для себе місце, де можна зробити брови та вії у Києві.

Переваги послуг для догляду за віями та бровами такі:

- Допомагають створити ідеальний зовнішній вигляд, що підходить для повсякденного життя та особливих подій.

- Підвищують впевненість у собі та роблять образ більш елегантним та завершеним.

- Дають можливість економити час на макіяжі, тому що доглянуті вії та брови не вимагають довгої підготовки та великої кількості косметики.

- Допомагають скоригувати недоліки та підкреслити переваги зовнішності.

Якщо у досвідченого майстра зробити брови та вії, ви отримаєте можливість досягти бажаного результату і підкреслити свою природну красу.