«Третя після опівночі» — музей, де світло лише заважає. Що станеться, якщо раптом зникне можливість покладатися на зір? Відповідь доведеться шукати під час екскурсії у повній темряві разом із незрячими гідами. На відвідувачів чекають п’ять локацій, відтворених за допомогою звуків, запахів і знайомих побутових ситуацій. Чи легко перейти дорогу, коли не видно навіть власної руки? Саме такі дії перетворюються тут на справжнє випробування.
Як виглядає картина, якщо знайомитися з нею через дотик? У музеї є квест чуттів, де головними помічниками стають слух, нюх та орієнтування в просторі. Хочеться ще незвичнішого формату? Тоді варто звернути увагу на побачення у темряві. Під час такої зустрічі романтична вечеря відкривається з нового боку, а написати лист близькій людині може виявитися складніше, ніж здається на перший погляд.
«Третя після опівночі» — тут очі перестають бути головними помічниками.